Filtruj według close

kamizelki/bezrękawniki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry


kamizelki/bezrękawniki

Kamizelki ostrzegawcze – podstawowy element odzieży ochronnej

Kamizelka ostrzegawcza z elementami odblaskowymi to podstawowy element wyposażenia wielu pracowników pełniących swoje obowiązki w terenie. Ponadto, kamizelki odblaskowe znajdują się na liście obowiązkowych elementów, w które powinien wyposażyć się każdy kierowca. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór wytrzymałych kamizelek dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze kamizelki?

Jakie normy powinna spełniać kamizelka odblaskowa?

Kamizelka ochronna to ważny element garderoby ochronnej. W wielu zawodach jest to niezbędna część wyposażenia pracownika. Warto pamiętać, że obowiązujące prawo stawia przed nami pewne wymagania. W przypadku kierowców, wymogi ograniczają wybór do trzech wariantów kolorystycznych: żółtego, pomarańczowego oraz czerwono-pomarańczowego. Kamizelka powinna posiadać dwa poziome pasy odblaskowe. To właśnie one potrafią uratować życie pracownika lub kierowcy podczas bardzo słabej widoczności.

Kamizelki ostrzegawcze to obowiązkowy element wyposażenia kierowcy

W wielu krajach europejskich, w tym Polsce, uczestnicy ruchu drogowego muszą być wyposażenie w kamizelki odblaskowe. Powinny się one znajdować wewnątrz naszego pojazdu. Powszechnym błędem jest chowanie kamizelki w bagażniku. W nagłej sytuacji, kierowca musi opuścić pojazd i obejść samochód, co automatycznie naraża go na wypadek. Kierowcy, którzy nie posiadają w swoim aucie kamizelki odblaskowej, mogą zostać ukarani wysokim mandatem.

Jakie zalety posiadają kamizelki ostrzegawcze?

Kosztują ok. 10 złotych, a mogą uratować życie. Kamizelki ostrzegawcze siatkowe są elastyczne i dostępne w uniwersalnych rozmiarach, tak, aby każdy mógł je założyć w trudnej sytuacji. Cienki i oddychający materiał nie obniża naszego komfortu w lecie. Zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu, można je łatwo zabrać ze sobą i założyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Kamizelki ostrzegawcze producent oferuje kilka wariantów kolorystycznych, spełniających wymogi BHP. Dzięki temu, mamy pewność, że zakupiona kamizelka spełnia określone wymogi.

Kto powinien pozyskać kamizelkę ochronną?

Dużą popularnością cieszą się kamizelki ostrzegawcze dla dzieci. Można je użytkować podczas wspólnych wypraw rowerowych, wycieczek szkolnych, a także podczas wieczornych powrotów do domu. Osoby mieszkające za miastem, często kupują kamizelki ostrzegawcze, aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo podczas poruszania się w pobliżu ulicy. Z kamizelek ochronnych korzystają robotnicy, kierowcy, a także sportowcy.

Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem Twojej firmy

W naszej ofercie dostępne są wytrzymałe kamizelki ostrzegawcze z logo firmy nadesłanym przez klienta. To dobry sposób, aby budować wizerunek marki podczas wykonywania prac w terenie. Kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem świadczą o dużej odpowiedzialności pracodawcy i automatycznie wpływają na pozytywny odbiór firmy. Biorąc pod uwagę niezwykle istotną rolę kamizelki odblaskowej, warto wydać niecałe 10 złotych, aby lepiej chronić siebie i swoich bliskich w trudnych sytuacjach.