Filtruj według close

Odzież dla ratowników medycznych

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz


Odzież dla ratowników medycznych

Odzież dla ratownictwa medycznego – jak dobrać odpowiedni strój?

Ratownik medyczny to niezwykle odpowiedzialny i trudny zawód, w którym przede wszystkim liczy się błyskawiczne działanie. Każda sekunda jest tu niezwykle istotna i może decydować o życiu poszkodowanego. Odzież dla ratownictwa medycznego powinna być funkcjonalna, a zarazem wygoda. Jednocześnie, musi dbać o należyte bezpieczeństwo ratownika. Najważniejsza zasada tego zawodu głosi, że skutecznym ratownikiem jest ratownik bezpieczny i zdrowy.

Ubrania dla ratowników medycznych – rodzaje odzieży ochronnej

Ratownictwo medyczne dzieli się na kilka najważniejszych gałęzi. Najczęściej spotkamy się z ratownikiem stanowiącym obsadę karetki, która wyrusza na ratunek poszkodowanym. W tym przypadku dostępne są uniwersalne kombinezony, odznaczające się odpowiednim kolorem, wygodą oraz elementami ochronnymi. Dostępne są także ubrania dla ratowników wodnych, a także dla ratowników górskich. Odpowiednio dobrana odzież dla ratowników uwzględnia wszystkie zagrożenia, które mogą przytrafić się w zależności od specyfiki pracy.

Czym charakteryzuje się odzież dla ratownictwa medycznego?

Priorytetem jest bezpieczeństwo ratownika. Tylko wtedy, jest on w stanie skutecznie pomagać poszkodowanym. Odzież dla ratowników medycznych jest dostępna w jaskrawych kolorach, a także posiada pasy odblaskowe, aby ratownik niosący pomoc był widoczny w każdej sytuacji, nawet przy bardzo ograniczonej widoczności. W tym zawodzie niezwykle istotna jest także szybkość działania. W związku z tym, odzież dla ratownika medycznego jest produkowana z najlepszych materiałów, które oferują maksymalną swobodę ruchu, a jednocześnie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ubrania ratowników medycznych powstają na bazie specjalistycznych projektów, które muszą spełniać restrykcyjne normy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty od najlepszych dostawców, dzięki czemu, masz pewność, że wybrane ubrania dla ratowników będę spisywać się nienagannie.

Certyfikowane ubrania dla ratowników medycznych

W kolekcji naszego sklepu dostępna jest licencjonowana odzież dla ratownictwa medycznego Kabapol. Jest ona zgodna ze wszystkimi normami tej odpowiedzialnej pracy, dzięki czemu, znajduje zastosowanie w wielu polskich szpitalach oraz jednostkach ratownictwa. Markowa odzież ratowników medycznych słynie z bardzo wysokiej jakości wykonania, dzięki czemu, przez wiele lat gwarantuje ratownikom należyty komfort oraz bezpieczeństwo.

Ubrania dla ratowników medycznych dostępne w naszej ofercie

Zaletą zakupów online jest znacznie szerszy wybór produktów dostosowanych do potrzeb każdej specyfiki pracy. W naszym asortymencie dostępne są licencjonowane ubrania dla ratownictwa medycznego, a także specjalistyczna odzież dla ratowników WOPR. Systematycznie poszerzamy kolekcję produktów, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Stale dodajemy zatem nowe ubrania dla ratowników medycznych stworzone z myślą o maksymalnym komforcie, ekspresowym działaniu, a przede wszystkim, bezpieczeństwie ratownika medycznego.