ODZIEŻ OCHRONNA

Śledź nas na Facebooku

ODZIEŻ OCHRONNA

Odzież ochronna oferowana przez firmę Tesla24 to odzież wykonana z najlepszej jakości materiałów. Wysoka jakość materiału zapewnia komfort pracy i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki i koszule robocze, bluzy, spodnie robocze, kamizelki, odzież białą i specjalistyczną, skarpety oraz odzież bieliznę term...

Odzież ochronna oferowana przez firmę Tesla24 to odzież wykonana z najlepszej jakości materiałów. Wysoka jakość materiału zapewnia komfort pracy i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki i koszule robocze, bluzy, spodnie robocze, kamizelki, odzież białą i specjalistyczną, skarpety oraz odzież bieliznę termoaktywną. Prezentowana przez nas odzież robocza dostępna jest w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Oferowana odzież robocza jest przeznaczona do zadań: prac monterskich, prac budowlanych, specjalistycznych. Oferowana przez nas odzież robocza to gwarancja bezpieczeństwa.

Odzież robocza i ochronna - czym powinna się charakteryzować?


Przede wszystkim odzież ochronna powinna charakteryzować się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz przetarcia. Rodzaj odzieży ochronne zależy w głównej mierze od charakteru wykonywanej pracy. W większości sytuacji, odpowiedni ubiór do pracy stanowi pierwszą linię obrony ciała przed środkami chemicznymi, które wykorzystywane są do pracy, dlatego nie można oszczędzać na odzieży roboczej.


Odzież robocza szczególnie powinna być wykorzystywana podczas:

 •  przebywania w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych i temperaturowych,
 •  kontaktu ze szkodliwymi substancjami chemicznymi,

Istotą dobrej odzieży roboczej jest również utrzymanie jej czystości. Im łatwiejsze czyszczenie tym ubranie będzie tańsze w utrzymaniu.
Wybierając odzież roboczą należy również zwrócić uwagę na dodatkowe kieszenie, schowki czy mocowania, które niejednokrotnie mogą się przydać podczas wykonywania pracy.

Więcej

ODZIEŻ OCHRONNA Jest 152 produktów.

Podkategorie

 • Odzież dla ratowników

  Odzież dla służb ratowniczych oraz służb porządkowych to bez wątpienia jeden z kluczowych elementów ubioru. Odpowiednio dobrany strój oraz kolorystyka służb ratowniczych lub porządkowych pozwalają na zachowanie należytego bezpieczeństwa w miejscach słabo oświetlonych. Odblaskowe elementy wszyte w ubranie pozwalają na zobaczenie ratownika z odległości ponad 500 m.Odpowiednio dobrane spodnie lub kurtka dla służb ratowniczych to gwarancja bezpieczeństwa w czasie wykonywania obowiązków związanych z pracą. W zależności od pory roku pracownik powinien mieć komplet ubrań na okres jesienno - zimowy oraz wiosenno - letni.

 • Odzież dla spawaczy

  Ubrania dla spawaczy stanowią najważniejszy środek ochrony osobistej podczas wykonywania obowiązków związanych z pracą. Odpowiednia odzież dla spawaczy jest o tyle ważna, że nie dopuszcza ona do poparzenia lub oślepienia pracownika w trakcie wykonywania spawów. Wybierz odpowiedni kombinezon spawalniczy lub cały komplet antyelektrostatyczny do spawania.

 • Odzież dla dekarzy

  Ubrania dla dekarzy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia danego pracownika. Spodnie, bluzy, kurtki dla dekarzy powinny posiadać bardzo dużą liczbę kieszeni oraz uchwytów, która pomagają w organizacji pracy. Każdy z elementów musi być pod ręką ponieważ schodzenie i powtórne wchodzenie na dach bywa czasochłonne i kosztowne. 

 • Odzież dla pilarzy

  Praca pilarza jest obarczona bardzo dużym ryzykiem zawodowym. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ubrania dla pilarzy, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Oferta obejmuje praktycznie kompletne ubranie dla pilarzy w tym: buty, kurski i bluzy ochronne, kaski, gogle, rękawice, nauszniki oraz odpowiednie spodnie. Kompletny ubiór pilarza zapewnia lepszy komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Oferowana przez nas odzież bhp dla pilarzy zawiera kilka wariantów kolorystycznych, które pozwalają na szybszą odnalezienie pracownika pośród drzew lub placu ścinki. Oferowane przez nas ubrania bhp dla pilarzy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Kurtki robocze

  Kurtki ochronne to podstawowy ubiór każdego z pracowników budowlanych czy wysokościowych. Oferowane przez sklep tesla24.pl kurtki ochronne wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Kurtki podzielone są w zależności od przeznaczenia: wiatroszczelne,przeciwdeszczowe lub ocieplane. Oferowane przez nas kurtki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, które zapewniają dobra widoczność pracownika nawet z dużej odległości. Oferowane ubrania bhp dostępne są w różnych kolorach, fasonach oraz rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Bluzy robocze

  W ofercie sklepu tesla24 znajdą Państwo bluzy robocze męskie jak i damskie. Bluzy wykonane są z tkanin łatwych do utrzymania w czystości, zawierają określone certyfikaty. Bluzy posiadają podwójne przeszycia w miejscach, gdzie najczęściej one pękają lub się przedzierają. Oferowane przez nas bluzy robocze bhp wykończone są w środku poliestrowe wykończenie lub są sprzedawane w wersji podstawowej. Bluzy zawierają również różne rodzaje zapięć: guziki, suwaki.

 • Kamizelki robocze

  Kamizelka to jeden z elementów ubioru specjalisty, który pełni bardzo ważną funkcję. Funkcjonalna kamizelka dla specjalisty spełnia przede wszystkim funkcję podręcznych kieszeni, gdzie zawsze coś można włożyć, aby było pod ręką. Kamizelka wyposażona w dużą liczbę kieszeni na pewno będzie przydatnym dodatkiem dla każdego: montera, elektryka, hydraulika, pilarza i innych. Oferowane przez nas kamizelki posiadają stosowne certyfikaty, zostały zrobione z wytrzymałych materiałów (poliestr), przez co utrzymanie czystej kamizelki nie będzie problemem. Oferowane przez nas kamizelki posiadają opcję ocieplacze.

 • Spodnie robocze

  Oferta sklepu tesla24 obejmuje również sprzedaż spodni roboczych. Oferowane przez nas spodnie robocze są wykonane z wytrzymałych materiałów, posiadają stosowne atesty oraz zapobiegają uszkodzeniom ciała w pracy. Spodnie wykonane są z wysokiej jakości bawełny, skóry czy PCV zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Oferowane spodnie wyposażone są w dużą ilość poręcznych kieszeni, które są bardzo dużym ułatwieniem w trakcie wykonywania obowiązków pracowniczych. W ofercie znajdują się spodnie robocze damskie jak i męskie. Technologia wykonania spodni umożliwia swobodne oddychanie skóry. Większość oferowanych spodni roboczych sprzedawana jest w kolorach jaskrawych (żółty, pomarańczowy), aby pracownik był widoczny z daleka.

 • Kolekcje i zestawy...

  ROBODO, BASALT, HIGHLINE. Najlepsze ubrania specjalistyczne połączone w zestawy dla profesjonalistów. Bezpieczne i wygodne.

 • Odzież wysokiej...

  Odzież wysokiej widoczności to ubranie składające się ze spodni odblaskowych oraz kurtki. Odzież ta zapewnia bezpieczeństwo w ograniczonym obszarze widoczności, np. poza obszarem zabudowanym, w lesie, poza miastem.

  Koszulka

  Odblaskowe koszulki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz krojach. Oferowana odzież jest w przeznaczona dla kobiet i mężczyzn.

  Kurtka

  Odblaskowe kurtki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz krojach. Oferowane kurtki są wyposażone w dużą liczbę dodatkowych kieszeni, są również dodatkowo wzbogacone odblaskowym pasem.

  Spodnie

  Odblaskowe spodnie oferujemy w różnych rozmiarach, kolorach oraz przeznaczeniach. Spodnie wykonane są z odpornego na przedarcia poliestru, jest również bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.


  Odzież wysokiej widoczności zazwyczaj ma kolor jaskrawo żółty lub pomarańczowy. Odzież ta ma również wszyty pas odblaskowy. Dzięki ubraniom o większej widoczności pracownicy mogą czuć się bezpiecznie. Ubrania tego typu znajdą również zastosowanie w pracach leśnych lub budowlanych.

 • Kamizelki ostrzegawcze
 • Odzież specjalistyczna

  Odzież specjalistyczna to ubrania dla osób zajmującymi się pracą z niebezpiecznymi cieczami. Jest to praca wysokiego ryzyka, która wymaga odpowiedniego sprzętu oraz umiejętności. Oferowane przez nas ubrania są olejo i wodoodporne. Są również bardzo gęsto tkane, żeby żadna rozlanych cieczy nie dostała się w bezpośredni kontakt ze skórą. 

 • Odzież przeciwdeszczowa

  Ubrania przeciwdeszczowe i wodoodporne są bardzo ważnym elementem ubioru osób pracujących na zewnątrz w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Oferta sklepu tesla24 obejmuje całą gamę ubrań przeciwdeszczowych i nieprzemakalnych.Oferowane przez nas produkty są najwyższej, światowej jakości. Oferowane ubrania wykonane są z wysokiej jakości poliestru, który zapewnia łatwe czyszczenie, dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Oferta obejmuje ubrania dla kobiet i mężczyzn. Zaletą oferowanych przez nas ubrań są kolory: od bardzo jaskrawych (żółty, pomarańczowy) po ciemne.

 • Koszule i koszulki

  Koszule i koszulki robocze to ważny element ubioru każdego pracownika. Oferowane przez nas koszule i koszulki robocze dla kobiet i mężczyzn są w najlepszej rynkowej cenie. Oferowane koszulki są z długim jak i krótkim rękawem. Należy pamiętać, że dobrze dobrana koszulka robocza to bezpieczeństwo pracy. W sklepie tesla24 znajdą Państwo koszulki w jaskrawych (żółty, pomarańczowy) oraz stonowanych kolorach. 

 • SKARPETY
 • Czapki robocze
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 152 elementów