OCHRONA GŁOWY I TWARZY

Śledź nas na Facebooku

OCHRONA GŁOWY I TWARZY

Oferujemy kaski, czapki i hełmy w różnych wariantach kolorystycznych.
Ochrona głowy jest szczególnie ważna w przypadku prac związanych z hutnictwem, górnictwem, spawaniem, prac wysokościowych oraz niebezpiecznych prac wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach. Hełmy ochronne to podstawowe wyposażenie każdego pracownika, bezpośrednie wpływające n...

Oferujemy kaski, czapki i hełmy w różnych wariantach kolorystycznych.
Ochrona głowy jest szczególnie ważna w przypadku prac związanych z hutnictwem, górnictwem, spawaniem, prac wysokościowych oraz niebezpiecznych prac wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach. Hełmy ochronne to podstawowe wyposażenie każdego pracownika, bezpośrednie wpływające na jego bezpieczeństwo i zdrowie. obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownika w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. W zależności od przeznaczenia kasku lub maski ochraniającej twarz narzędzia te mogą być sprzedawane osobno lub razem w formie zintegrowanej. Kaski oraz maski mogą chronić twarz i głowę przed odpryskami, które powstają podczas spawania, prac budowlanych, pracy z substancjami szkodliwymi i innych.

Ochrona głowy i twarzy to produkty, które muszą być bardzo starannie dobrane do głowy użytkownika. odpowiednio dobrane kaski pozwalają na zintegrowane ich z nausznikami ochraniającymi uszy.

Więcej

OCHRONA GŁOWY I TWARZY Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów