OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH

Śledź nas na Facebooku

OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH

Niektóre z wykonywanych prac obarczone są ryzykiem związanym z podrażnieniem dróg oddechowych. Odpowiednią ochronę górnych dróg oddechowych może zapewnić maska przeciwgazowa, która posiada zdolność do pochłaniania odpowiednich gazów. Głównym zdaniem masek gazowych czy przeciwpyłowych jest zapobieganie dostawania się pyłów lub gazów podrażniający...

Niektóre z wykonywanych prac obarczone są ryzykiem związanym z podrażnieniem dróg oddechowych. Odpowiednią ochronę górnych dróg oddechowych może zapewnić maska przeciwgazowa, która posiada zdolność do pochłaniania odpowiednich gazów. Głównym zdaniem masek gazowych czy przeciwpyłowych jest zapobieganie dostawania się pyłów lub gazów podrażniających górne drogi oddechowe, które znajdują się w powietrzu. W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo bardzo duży wybór masek, filtrów przeciwpyłowych i przeciwgazowych. Uniwersalna maska przeciwpyłowa lub przeciwgazowa nie istnieje. Każda z masek powinna być dobierana indywidualnie do potrzeb pracownika (owal twarzy, szerokość ust, długość oraz kształt nosa). 

Więcej

OCHRONA DRÓG ODDECHOWYCH Jest 20 produktów.

Podkategorie

 • Maski z filtrami
 • Maski,półmaski...
 • Półmaski jednorazowe
 • Filtry pochłaniacze
 • Kaptury ewakuacyjne
 • Adaptery i akcesoria
 • CleanSpace

  Pracuj bez trudu i w komforcie przez długi okres czasu z aparatem ochronnym P3/TM3

  BEZPIECZNY

  W pełni certyfikowany aparat oddechowy, nadciśnieniowy z filtracją HEPA (skuteczność 99,97%) zapewnia maksymalną ochronę w miejscu pracy. Działa do 8 godzin. Dostępne są adaptery testowania TSI Portacount.

  WYGODNY

  Łatwy do noszenia; Bezproblemowy i wygodny. Bez węży czy ciężkiego, mocowanego pasami plecaka z akumulatorem. Nagrodzony za lekką obudowę (poniżej 500g) i akumulator litowo-polimerowy, aparat dostarcza świeżego powietrza do pracy przez całą zmianę.

  PRAKTYCZNY

  Solidnie zbudowany, niezawodny, opłacalny; nie wymaga przeglądu technicznego czy konserwacji i jest łatwy do czyszczenia; Prosty, jednoprzyciskowy system; Nieduży rozmiar aparatu CleanSpace pozwala na kompatybilność z inną aparaturą ochronną.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów