MATY ANTYZMĘCZENIOWE

Katalog

Dostępność
Stan:

Śledź nas na Facebooku

MATY ANTYZMĘCZENIOWE

Mata tego typu posiada właściwości, dzięki którym przebywanie w pozycji stojącej przez wiele godzin nie powoduje narastającego zmęczenia. Mata antyzmęczeniowa w głównej mierze wykonana jest z gumy nitrylowej. Dzięki odpowiednio przygotowanej powłoce bezpośrednio przylegającej do podłogi, maty antyzmęczeniowe są odporne na czynniki temperaturowe ...

Mata tego typu posiada właściwości, dzięki którym przebywanie w pozycji stojącej przez wiele godzin nie powoduje narastającego zmęczenia. Mata antyzmęczeniowa w głównej mierze wykonana jest z gumy nitrylowej. Dzięki odpowiednio przygotowanej powłoce bezpośrednio przylegającej do podłogi, maty antyzmęczeniowe są odporne na czynniki temperaturowe oraz zanieczyszczenia. Nie przesuwają się, nie pracują razem z podłożem, zapewniają stałe podłoże dla osób, które się na niej znajdują. Dzięki swojej powierzchni roboczej, maty zapobiegają przenoszenia zanieczyszczeń, wody oraz innego rodzaju brudu, który jest odprowadzany odpowiednimi kanałami.


Maty tego typu wykorzystywane są w barach lub kuchniach zapobiegając przed poślizgiem, zapewniają stałe podłoże przy pracy na taśmie produkcyjnej, gdzie pracownik cały czas pracuje w pozycji stojącej. 
Maty antyzmęczeniowe posiadają również właściwości amortyzujące przez co kręgosłup jest mniej obciążony.

Więcej

MATY ANTYZMĘCZENIOWE Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów