Odzież ostrzegawcza

Odzież wysokiej widoczności

Nowoczesna i starannie wykonana odzież ostrzegawcza ma na celu ochronę naszego zdrowia oraz życia w sytuacjach, gdy słaba widoczność może doprowadzić do wypadku. To nieodzowny element wyposażenia robotników, inżynierów pracujących w terenie, a także sportowców udających się na trening wieczorową porą. W tej kategorii dostępna jest wysokojakościowa odzież ostrzegawcza odblaskowa wykonana zgodnie z zaleceniami zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Odzież odblaskowa – od kurtek po T-shirty

Bogaty wybór garderoby ochronnej obejmuje zarówno stroje robocze, jak również elementy stosowane w codziennym życiu. Kurtka ostrzegawcza to niezbędne wyposażenie wszystkich pracowników terenowych. Podobnie zresztą jak spodnie ostrzegawcze. Dostępne są również całe kombinezony zaprojektowane w taki sposób, aby gwarantować pełną swobodę ruchów. Z kolei koszulka ostrzegawcza jest ciekawą propozycją dla sportowców oraz osób aktywnych, które chcą zwiększyć swoją widoczność podczas wieczornych treningów.

Jakie cechy posiada odzież ochronna ostrzegawcza?

Charakterystyczną cechą wspólną są odpowiednio wgrzewane i elastyczne pasy odblaskowe. Odzież robocza ostrzegawcza jest również dostępna w jaskrawych kolorach, takich jak żółty czy pomarańczowy. Odblask w połączeniu z tak intensywnym kolorem sprawiają, że kurtka ostrzegawcza zapewnia widoczność nawet z kilkuset metrów. Jeśli jest to strój roboczy kupowany na jesienną lub zimową porę roku, dobrym wyborem okażą się kurtki ostrzegawcze ocieplane. Wszyty materiał zapewnia ochronę przed zimnem oraz przed wiatrem.

Certyfikowana odzież zgodna z normami BHP

Musimy oczywiście pamiętać, że odzież ostrzegawcza BHP musi spełniać szereg warunków opisanych w obszernym kodeksie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie licencjonowaną odzież tworzoną przez doświadczonych producentów z najlepszych materiałów. Masz zatem gwarancja, że wybrana odzież ostrzegawcza o intensywnej widzialności sprawdzi się w każdych warunkach oraz zagwarantuje Tobie oraz Twoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo.

Obszerna tabela rozmiarów odzieży ostrzegawczej

Stale poszerzamy ofertę naszego sklepu, aby każdy klient znalazł tu odzież ochronną dostosowaną do swoich potrzeb. Dysponujemy rozmiarami od XS do XXL. Dużym zainteresowaniem cieszy się odzież ostrzegawcza damska, która nie tylko spełnia swoje zadania funkcjonalne, ale również jest dostępna w eleganckich fasonach. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się kurtka ostrzegawcza 3w1, która zapewnia dobrą widoczność, chroni przed zimnem oraz jest nieprzemakalna.

Kurtki ostrzegawcze ocieplane w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie dbamy nie tylko o szeroki wybór i najwyższą jakość, ale również o przystępne ceny. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kurtka ostrzegawcza zimowa, odblaskowa koszulka polo czy też spodnie robocze ostrzegawcze, w naszym sklepie nie musisz obawiać się wysokich kosztów. Oferowana przez nas odzież ostrzegawcza łączy w sobie trzy elementy: wysoką jakość, funkcjonalność, a także przystępną cenę.